Доступність посилання

ТОП новини

Україна переходить до другого етапу виконання Плану дій з лібералізації візового режиму


ЄС ухвалив рішення про перехід України до виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму. Як повідомляє УНІАН, відповідне рішення ухвалили сьогодні в Люксембурзі під час засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

«Рада поділяє аналіз, згідно з яким Україна виконала всі показники, встановлені в рамках першого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму та приймає рішення розпочати оцінку виконання показників, встановлених в рамках другого етапу. Це підкреслює необхідність повного та ефективного здійснення всіх цих показників під час другій фази», – йдеться в рішенні Ради ЄС.

У цьому зв’язку Рада очікує, що Комісія якомога швидше надасть оцінку можливої міграції та впливу на безпеку ЄС подальшої лібералізації візового режиму для України.

«Рада запрошує Комісію продовжити підтримувати Україну в реалізації Плану дій щодо лібералізації візового режиму, а також продовжувати звітувати про його здійснення з метою прийняття рішення про виконання всіх контрольних показники», – зазначається в рішенні.

Раніше Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політикові та інституційні рамки та досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. А тому можна розпочинати другу фазу, в рамках якої Європейська комісія перевірятиме виконання всіх цих правил.
XS
SM
MD
LG