Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 03:48
Новини | Політика

ЄС вітає намір Москви відкликати мандат на використання військ в Україні


Майя Коціянчич

Європейський союз вітає звернення президента Росії Володимира Путіна до Ради федерації щодо скасування постанови про використання російських військ в Україні, заявила речниця верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Майя Коціянчич.

За її словами, ЄС сподівається на невідкладну реалізацію цих кроків.

Європейський союз постійно закликав Росію скасувати мандат Ради Федерації на використання сили на українській землі, і тепер вітає кроки президента Росії Володимира Путіна в цьому напрямі.

«ЄС постійно закликав Росію скасувати дозвіл Ради федерації щодо використання сили в Україні. Ми вітаємо кроки, зроблені президентом Путіним у цьому напрямку, і сподіваємося, що вони будуть виконані невідкладно», – заявила Коціянчич.

За її словами, ЄС закликає Росію підтримати реалізацію мирного плану, представленого президентом України Петром Порошенком, а також вжити ефективних заходів для припинення потоку бойовиків і зброї через українські кордони.

«Це значною мірою сприяло б деескалації ситуації і відкрило б шлях до політичного розв’язання нинішньої кризи», – наголосила речниця.

24 червня Путін попросив Раду федерації скасувати постанову від 1 березня про використання російської армії на території України. Рада федерації на засіданні 25 червня має намір розглянути це питання.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG