Доступність посилання

ТОП новини

Суд повернув землі «Межигір'я» державі


Господарський суд Київської області задовольнив позови прокуратури області щодо повернення у державну власність 135 гектарів території, на якій розташована резиденція «Межигірʼя». Про це йдеться у повідомленні на сайті обласної прокуратури.

За даними відомства, суд задовольнив два позови прокуратури до Вишгородської районної державної адміністрації, ТОВ «Танталіт» та БФ «Відродження України» про скасування розпоряджень, визнання недійсним державних актів та витребування земель резиденції на користь держави.

«Встановлено, що вказані землі вартістю понад 118 мільйонів гривень були відчужені розпорядженнями Вишгородської райдержадміністрації, хоча вилучення, передача в оренду та подальший продаж земель рекреаційного призначення належать до компетенції Кабінету міністрів України», – повідомили у прокуратурі.

«Межигірʼя» раніше було резиденцією Віктора Януковича, однак після його втечі з країни у лютому цього року територія відкрита для відвідувачів, а в деяких приміщеннях резиденції перебувають переселенці з Донбасу.

XS
SM
MD
LG