Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 14:38

«Правий сектор» приніс шини до управління міліції у Луцьку і потім рушив на схід


Представники «Правого сектора» прийшли до управління МВС у Волинській області з шинами і вимагали відставки заступників начальника обласної міліції Михайла Руденка й Олександра Никитюка, а також начальника обласної ДАІ Володимира Кравчені.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти, які сьогодні вирушають на Донбас, наголосили, що ці люди «дискредитували себе в революційний період», а тому мають написати рапорти на звільнення або їхати разом із «Правим сектором» у зону АТО.

Очільник «Правого сектору» Волині Павло Данильчук заявив, що відмова буде «диверсією і роботою в тилу на користь ворога».

Активісти прийшли до приміщення управління МВС Волині з шинами, які подарували міліціонерам. Водночас Михайло Руденко заявив, що виконуватиме свої посадові обов’язки, поки його не звільнять у Києві. Тим часом, один із заступників Володимир Поліщук зараз служить на сході.

Після того, як активісти залишили приміщення управління МВС, міліція поширила прес-реліз, у якому зазначила, що візитери «побили правоохоронця і погрожували спалити будівлю УМВС Волині».

Поки правоохоронці вирішують питання про початок досудового розслідування за статтями «хуліганство» і «втручання в діяльність працівника правоохоронного органу», підрозділ «Правого сектору» Волині вирушив на Донбас.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео МВС

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG