Доступність посилання

ТОП новини

Росія пропонує створити на базі ОБСЄ контактну групу щодо України


Росія пропонує створити на базі Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) контактну групу щодо України. Про це повідомив голова російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Олексій Пушков.

«Значною мірою діалог буде зосереджений навколо України. Наша головна ідея – це пропозиція щодо створення міжнародної парламентської контактної групи щодо України», – сказав Пушков.

За його словами, така група могла б провести декілька засідань і підготувати доповідь про те, як на парламентському рівні спробувати посприяти виходу з кризи.

«Багато що залежатиме від української сторони, наскільки вона буде схильна працювати в такій групі, наскільки вона бачить у цьому сенс», – сказав Пушков.

Сьогодні в столиці Азербайджану Баку стартує чергова сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ, захід триватиме до 2 липня. Одне з ключових питань для обговорення – українське.

Нині в полоні бойовиків на сході України перебуває четверо спостерігачів від ОБСЄ, яких втім сепаратисти обіцяють звільнити.

У ніч на пʼятницю бойовики вже звільнили чотирьох спостерігачів місії ОБСЄ.

XS
SM
MD
LG