Доступність посилання

ТОП новини

Перемир’я укріплює позиції ворога – начальник блокпосту неподалік Слов’янська


Фото ілюстраційне
Фото ілюстраційне

Продовження Петром Порошенком режиму припинення вогню на сході України лише укріплює позиції ворога. Про це у розмові кореспонденту Радіо Свобода сказав начальник блокпосту біля села Билбасівка неподалік Слов’янська Анатолій Мартинюк.

«Ми стоїмо практично у полі. Нас можна просто так обстріляти, немає необхідних укріплень. Могли б поставити ФБСи (бетонні блоки – ред.) і перекрити бетонними плитами блокпости, де стоять хлопці», – сказав Мартинюк.

За його словами, режим перемир’я вигідний передусім бойовикам, які зводять нові укріплення, облаштовують вогневі точки і перекривають дороги плитами. Також він припустив, що на потреби бойовиків в Слов’янську працює бетонний завод.

«Думаю, що перемир’я оголосили передусім для того, щоби постати перед Європою в гарному образі, щоб показати, які ми миролюбиві, але ж ми насправді вже стільки часу це показуємо, що Європа давно мала б зрозуміти – це по-перше. А по-друге, напевно, є люди, яким вигідна ця війна», – сказав начальник блокпосту біля Билбасівки.

Нацгвардійці переконані, чим тривалішим буде перемир'я, тим складніше буде виконувати бойові завдання.

Президент на підставі рішення РНБО продовжив режим припинення вогню на сході України, але, як стверджують військові, бойовики режиму перемир'я не дотримуються.

XS
SM
MD
LG