Кубок світу: Франція та Німеччина важко долають 1/8 фіналу

Нігерійський воротар Вінсент Еньяма (у жовтому светрі) багато разів рятував свою команду

На чемпіонаті світу з футболу сьогодні визначиться остання пара чвертьфіналістів. Її складуть переможці протистоянь Аргентина – Швейцарія та США – Бельгія.

30 червня третю чвертьфінальну пару утворили Франція та Німеччина. Перемоги далися фаворитам нелегко.

Французи лише в останній десятихвилинці основного часу здолали опір нігерійців. Спочатку відзначився Поль Поґба, а вже на доданих арбітром хвилинах Джозеф Йобо голом у власні ворота встановив остаточний рахунок 2:0.

Німцям із алжирцями було ще важче. Основний час матчу завершився нульовою нічиєю, і лише в овертаймі збірна Німеччини довела перевагу – забили Шюррле та Озіл, голом престижу відзначився Джабу. Попри переможний рахунок 2:1, зміст гри німецької команди навряд чи сподобався її вболівальникам.

Раніше чвертьфінальні пари сформували Бразилія – Колумбія та Нідерланди – Коста-Рика.