Доступність посилання

ТОП новини

Аваков: тотальне перекриття кордонів – основне завдання АТО


Одним із основних завдань нової фази антитерористичної операції є повне перекриття кордону України з Росією. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Одне з ключових завдань цієї фази АТО – повне, тотальне перекриття кордону. Не перекриття вогневим контактом, а повне», – зазначив Аваков.

За його словами, у Слов’янську Донецької області наразі перебуває 10 танків бойовиків. Які, говорить Аваков, змогли потрапити на територію України з Росії, оскільки кордон не був перекритий.

У вівторок українські силовики встановили контроль над трьома населеними пунктами на Донбасі, захопленими раніше сепаратистами: Закотним, Старим Караваном та Брусівкою.

Прикордонники і українській військові відбили також пункт пропуску «Довжанський» на кордоні з Росією у Луганській області.

Пізно ввечері 30 червня президент Петро Порошенко за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони України ухвалив рішення зупинити дію режиму одностороннього припинення вогню на Донбасі. Після цього розпочалася активна фаза АТО.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG