Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 08:37

Американців надихає боротьба українців за незалежність – посол США в Україні


Приклад України надихає американців, які розуміють, що стоїть за боротьбою за незалежність. Про це на урочистому прийомі з нагоди Дня незалежності США заявив посол Сполучених Штатів в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Захищаючи свою демократію, ви надихаєте світ», – наголосив дипломат.

«Гадаю, що говорю від імені всіх своїх американських колег, наскільки ми вражені і зворушені хоробрістю і рішучістю, яку демонстрували українці протягом останніх шести місяців», – сказав Пайєтт.

Він провів паралелі між нинішніми подіями в Україні і боротьбою США за незалежність 238 років тому. Посол США запевнив у цілковитій підтримці з боку Сполучених Штатів пошуків Україно. «свого власного економічного і демократичного майбутнього».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео з каналу USEmbassyKyiv

День незалежності – державне свято США, яке відзначається щороку 4 липня і є федеральним вихідним днем. Свято встановлено на честь Декларації незалежності США від Великої Британії, яка була підписана 4 липня 1776 року.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG