Доступність посилання

ТОП новини

У Києві люди в масках закидали камінням і «коктейлями Молотова» редакцію газети «Вести»


Ukraine -- A Pro-Russian man prepares molotov cocktails near the town of Slovyansk, May 5, 2014

Сьогодні близько 11.00 люди в масках закидали камінням і «коктейлями Молотова» редакцію газети «Вести», що розташована у центрі Києва.

Про це повідомив нічний редактор сайту Григорій Гринь, що був на той час в офісі, повідомляється на сайті видання.


«Спочатку я почув кілька пострілів, найімовірніше, з травматичної зброї. Потім у вікна на першому і другому поверхах полетіло каміння і «коктейлі Молотова». Після цього в приміщення пустили сльозоточивий газ, який дуже швидко розповсюдився по всій редакції, − там і досі дуже важко дихати. Один із охоронців, який намагався перешкодити бандитам, був побитий», − повідомив Гринь.

За його словами, невідомі не намагалися проникнути у приміщення. У повідомленні зазначається, що це не перша спроба погрому офісу газети.

«Вести» розцінюють ці дії як спробу залякування редакції, і вимагають від влади вжити усіх можливих заходів для забезпечення безпечної роботи наших журналістів, йдеться у повідомленні.

Столична міліція проводить перевірку за фактом нападу.

Раніше підрозділ податкової міліції Міндоходів спільно з Держфінмоніторингом заблокував рахунки ТОВ "Вісті Мас-Медіа" та його директора Ігоря Гужви. Пізніше приміщення редакції видання намагалися штурмувати невдоволені проросійською політикою редакції активісти, але штурму не сталося, бо підходи до будівлі охороняла міліція.

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG