Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 23:18

Ахметов: переговори є виходом із кризи на Донбасі


Бізнесмен Рінат Ахметов вважає, що шлях до виходу з кризи на Донбасі лежить через переговори. Про це власник холдингу СКМ заявив в ефірі програми «События недели» на телеканалі «Україна».

«Іншої дороги немає. І згадаєте мої слова – все одно все закінчиться переговорами, і все закінчиться миром. Я не хочу, щоб труни з Донбасу поверталися до Західної України, я не хочу щоб труни поверталися в центральну Україну, в інші регіони нашої країни. Я не хочу, щоб люди гинули на Донбасі. Тому я завжди закликав, закликаю і буду всіх закликати до миру», – наголосив Ахметов.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Відео поширене Систем Кэпитал Менеджмент (СКМ)

Водночас він не уточнив, хто має бути сторонами переговорів.

Бізнесмен закликав не бомбити Донецьк і Донбас, «не руйнувати інфраструктуру».

«Особисто я за щасливий Донбас бачу тільки в єдиній Україні», – вказав Ахметов і додав, що «щасливий Донбас – це коли поважають нашу пам’ять, наше право говорити російською мовою, шанують наші свята, поважають наші традиції і поважають наші амбіції».

Майже місяць від початку в середині квітня антитерористичної операції на сході України Ахметов не робив публічних заяв. У травні він у телевізійному ефірі закликав працівників своїх підприємств вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму.

Згодом Ахметов залишив Донецьк. 19 червня перед початком зустрічі президента України Петра Порошенка з представниками Донецької і Луганської областей бізнесмен заявив, що «в Києві говорять, що ніколи не сядуть за стіл переговорів із терористами».

«Так що ж тоді виходить, війна має тривати вічно?» – запитував Ахметов.

Українські військові, що беруть участь в антитерористичній операції, протягом останніх днів звільнили від проросійських бойовиків Слов’янськ, Краматорськ та кілька інших населених пунктів на сході країни.
Проросійські бойовики далі контролюють Донецьк, Луганськ і кілька менших міст. Українські силовики продовжують антитерористичну операцію.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG