Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 11:27

Королівство Бахрейн вимагає від американського дипломата покинути країну. Це сталося після того, як американець зустрівся із представниками шиїтської опозиційної групи.

Як заявив міністр закордонних справ Бахрейну, помічник держсекретаря США з питань демократії, захисту прав людини і праці Том Маліновскі є небажаною особою у країні. Бахрейнський чиновник зазначив, що Маліновскі втрутився у внутрішні справи країни, спричинивши шкоду іншим.

Керівник зовнішньополітичного відомства Бахрейну заявив також, що така зустріч розділяє бахрейнців і порушує дипломатичні норми.

Том Маліновскі зустрівся у Бахрейні з опозиційною групою шиїтів «Аль-Віфак» після свого приїзду 6 липня. Його графік передбачав триденний візит.

Упродовж останнього часу у Бахрейні відбувалися протести шиїтів, які вимагають збільшення політичних прав.

У Бахрейні стоять п’ять американських кораблів. Керівник зовнішньополітичного відомства Бахрейну висловив сподівання, що нинішня ситуація ніяк не вплине на відносини з Вашингтоном.

Бахрейн посилив контроль за громадянською активністю через зростання невдоволення населення, яке складають переважно шиїти, королівською родиною, члени якої є сунітами.

XS
SM
MD
LG