Доступність посилання

ТОП новини

США передали Україні дві тисячі бронежилетів


До Києва доставлено дві тисячі бронежилетів «Інтерсептор», надані Сполученими Штатами Америки для Збройних сил України. Про це йдеться у прес-релізі посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, оприлюдненому у понеділок 7 липня.

«2000 бронежилетів «Інтерсептор», надані Сполученими Штатами Америки як допомога Збройним силам України, прибули до Києва. Після розмитнення бронежилети будуть передані Міністерству оборони України для транспортування до кінцевого пункту призначення», – йдеться у повідомленні.

«Бронежилети було надано на прохання Міноборони, щоб підвищити виживаність військових під час бойових операцій і зберегти їхні життя. Модель «Інтерсептор» є тою самою, що використовувалася американськими військами в Іраку та Афганістані – вона була розроблена для забезпечення кращого захисту при меншій вазі порівняно із попередніми моделями, що робить ці бронежилети більш ефективними під час бойових операцій», – йдеться у повідомленні посольства США.

Крім цього, у прес-релізі зазначається, що «інші нещодавні доставки допомоги із США включають 1000 спальних килимків і 3600 камуфляжних жакетів, а 400 коробок марлевих бинтів і 1000 чохлів на каски буде надіслано невдовзі».

«Ця доставка є частиною пакету допомоги США Україні несмертельними засобами на суму понад 23 мільйони доларів, до якого також входять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв'язку та інші матеріали на допомогу українським військовим та прикордонникам у їхніх зусиллях припинити акти терору у східній Україні. Американська безпекова допомога Україні триває і очікуються наступні доставки цієї допомоги», – підкреслюється у повідомленні посольства США в Україні.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG