Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 05:52
Новини | Політика

Порошенко виступає за перевибори й реформи


Петро Порошенко на зустрічі з активістами, Київ, 9 липня 2014 року

Президент Петро Порошенко заявив сьогодні, що найкращою люстрацією влади мають стати перевибори парламенту.

«Боротьба з корупцією не має вироджуватись в абсолютно безглузді, беззмістовні люстраційні закони, які лише насправді цементують корупцію», – сказав він під час зустрічі з представниками громадських реформаторських рухів.

«Сам народ має визначати, кого обирати і хто має право. Які вибори? Парламентські! Ми пройшли лише перший етап перезавантаження влади у вигляді президентських виборів, маємо пройти і другий», – наголосив Порошенко.

Він також заявив, що воєнні дії не повинні заважати реформам, і відсутність справжніх реформ в економіці та в суспільстві не повинна виправдовуватися «війною».

«Ми маємо знайти всі сили, щоб перемагати не лише на фронтах боротьби з ворогом і тероризмом і перемагати на фронтах боротьби з корупцією, але й перемагати на фронтах боротьби з економічною неефективністю, перемагати на фронтах, коли минуле тягне і міцно тримає нас ще в радянських моделях функціонування економіки і суспільства», – заявив він.

Як також сказав Петро Порошенко, політики, які виступають проти проведення конституційної реформи, діють на користь супротивників України.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG