У київському «Мистецькому арсеналі» відкрили виставку «Нова українська мрія». За словами кураторів, учасники спробували передбачити, що чекає на країну після революції та війни. В рамках виставки також проведуть збір коштів для транзитного центру в Дніпропетровську для переселенців зі сходу.
«Нова українська мрія» в «Мистецькому арсеналі»
![Олександр Верещак, «Терпи. Забудь»](https://gdb.rferl.org/3e183aa0-4dab-4ab5-9c85-20ba959c2dba_w1024_q10_s.jpg)
1
Олександр Верещак, «Терпи. Забудь»
![Віктор Сидоренко, «Пляж і берег»](https://gdb.rferl.org/e41bb570-b094-492f-ab7e-f58ef8aa4b50_w1024_q10_s.jpg)
2
Віктор Сидоренко, «Пляж і берег»
![Олександр Єльцин, «Великий брат»](https://gdb.rferl.org/1f6358c3-ce16-4315-a4fe-cabcaaca3f9b_w1024_q10_s.jpg)
3
Олександр Єльцин, «Великий брат»
![Богдан Перевертун, «Прикордонний сад»](https://gdb.rferl.org/7088f633-1037-4dad-b5ff-13fac5e85677_w1024_q10_s.jpg)
4
Богдан Перевертун, «Прикордонний сад»
![](https://gdb.rferl.org/ac967039-4dd3-47f6-9f79-8a4e1ccedda7_w1024_q10_s.jpg)
5