Доступність посилання

ТОП новини

Путін: наступ українських військ на сепаратистів неприйнятний


(архівне фото)

Президент Росії Володимир Путін висловив у неділю глибоке занепокоєння наступальними діями з боку українських збройних сил і наголосив на їхній неприйнятності, повідомив його речник.

Як сказав прес-секретар російського керівника Дмитро Песков, про це йшлося цього дня в перебігу зустрічі президента Росії з канцлером Німеччини Анґелою Меркель у бразильському Ріо-де-Жанейро.

За словами речника, як їх цитує російське агентство «РІА Новості», Путін і Меркель також погодилися, що становище в Україні «має тенденцію до деградації».

Крім того, вони висловилися за необхідність якнайшвидше відновити роботу контактної групи щодо України, можливо, у форматі відеоконференції.

Для поновлення роботи контактної групи Путін і Меркель вважають за необхідне якнайшвидше оголошення про припинення вогню і обмін полоненими, заявив Песков, не згадавши, що припинення вогню мало б бути двостороннім.

Інакше виклав зміст розмови прес-секретар німецького керівника Штеффен Зайберт.

За його словами, навпаки, Меркель і Путін погодилися, що дієвий контроль за українсько-російським кордоном і обмін затриманими є важливими передумовами для досягнення мети швидкого двостороннього припинення бойових дій.

За німецькою версією, сторони висловилися за якнайшвидше поновлення переговорів між урядом України і сепаратистами у формі відеоконференції.

У німецькій версії викладу розмови також нічого не згадано про «деградацію» становища в Україні.

На Заході, закликаючи до миру в Україні, щоразу наголошують, що влада України має повне право захищатися від сепаратистів.

XS
SM
MD
LG