Доступність посилання

ТОП новини

У Львові лікують бійців, поранених поблизу Зеленопілля


Поранені лікуються у Львові і рвуться на війну
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

На лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові перебувають понад 80 поранених у зоні Антитерористичної операції (АТО). З них 38 бійців 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, які отримали поранення 11 липня поблизу селища Зеленопілля Луганської області. Серед постраждалих п’ятеро чоловіків – мешканці Білої Церкви, решта – зі Львівщини.

За словами головного хірурга військового госпіталю Івана Богдана, ніхто з військових після лікування не перебуватиме на інвалідності. Троє бійців отримали поранення середньої важкості, інші – легкої. Тяжкопоранені перебувають у лікарнях Харківщини і Дніпропетровська.

«У бійців поранення кінцівок, тулуба, голови, м’яких тканин поверхневого характеру через розрив боєприпасів, тобто поранення від потрапляння осколків у тіло. Ніхто із військових, які лікуються у Львові, не втратив кінцівку, немає загрози для життя. Лікуватимуться упродовж 2 тижнів, а потім відпустка на відновлення функцій здоров’я, це щонайменше 15 днів», – говорить лікар.

Загалом на сьогодні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на лікуванні перебуває більше 80 військовослужбовців, поранених у зоні АТО. З них двоє потребують протезування. Одна людина перебуває у важкому стані через пошкодження спинного мозку.

XS
SM
MD
LG