Доступність посилання

ТОП новини

Залізничники пікетували Кабмін, вимагаючи соціальних гарантій


Активісти Вільних профспілок залізничників, що є членською організацією Конфедерації вільних профспілок України, пікетували Кабінет міністрів. Вони вимагали захистити їхні соціальні права та висловили свою позицію щодо кадрових призначень на залізниці.

Зокрема, залізничники вимагають скасувати розпорядження Кабміну про розірвання контракту із начальником Південної залізниці, а також наказ керівництва Укрзалізниці про реорганізацію Кременчуцької філії Полтавської вагонної дільниці. Працівники також виступають проти практики урізання зарплат, запровадження неповного робочого дня тощо.

«Сьогодні ця акція тільки розпочинається, враховуючи ті ціни, які зараз є, і ту зарплату, і ті урізання. Ми з тим не згодні. Призначення, які зараз робляться, погіршують становище залізничників. Урізання тих пільг і надбавок, які були гарантовані колективними договорами – зараз всі повинні урізатися. Людей відправляють у відпустки без збереження зарплати, а хто ж буде виконувати їхні обов’язки? А це безпека руху, безпека перевезень пасажирів», – сказав голова Вільної профспілки Південної залізниці Сергій Лашко.

Серед вимог також було підвищення зарплати рядовим залізничникам та слюсарям-ремонтникам. Протестувальники закликали також скасувати пасажирські поїзди, що йдуть за маршрутом Кременчук – Сімферополь і Кременчук – Москва і замість них відновити поїзди Кременчук – Львів, Кременчук – Київ.

XS
SM
MD
LG