Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 17:50

Барикади Майдану у столиці Британії проти міфів Кремля


Барикади Майдану у Лондоні

Лондон – Українські активісти у Лондоні зібрали близько 7 тисяч американських доларів на допомогу обороні України. Чергові кошти отримали у межах кількаденних заходів «Днів України у Лондоні», де відвідувачі могли більше дізнатися про протести на київському Майдані, а також про теперішні події.

Один з координаторів акцій Сергій Бурнус повідомив Радіо Свобода, що упродовж 10-13 липня зібрано 4360 англійських фунтів стерлінгів (близько 7 тисяч доларів США). Загалом за 8 місяців активістами у Лондоні на допомогу Україні зібрано близько ста тисяч фунтів стерлінгів.

Для організації заходів лондонська група «Євромайдан» об’єднала зусилля з найстарішою і найбільшою організацією української діаспори, Союзом Українців Великої Британії (СУБ), і скористалася підтримкою Міністерства закордонних справ України.

Щоб відтворити атмосферу подій останніх місяців на київському Майдані, перед будівлею СУБ в Лондоні були споруджені імпровізовані барикади й намети.

Барикади Майдану у Лондоні
Барикади Майдану у Лондоні

Фотографії загиблих «Меморіалу небесної сотні» нагадували відвідувачам про тяжку і криваву ціну, яку заплатили і далі платять українці за прагнення до свободи.

Кремлівська пропаганда, на жаль, працює і продовжує робити свою роботу навіть в Лондоні
Ігор Гаврилко

«Розмовляючи із друзями та колегами на роботі, я зрозумів, кремлівська пропаганда, на жаль, працює і продовжує робити свою роботу навіть в Лондоні», – поділився спостереженнями Ігор Гаврилко, один з ініціаторів проекту. «Саме тому виникла ідея відкрити світові справжню Україну за допомогою робіт художників, фотографів, через мову плакатів і образи фільмів про Майдан», – зазначив Гаврилко.

Ми приїхали в Лондон, щоб розвіяти міфи та жахи, які розповсюджують численні ідеологи та агенти кремлівської «імперії зла
Сергій Фоменко

«Ми приїхали в Лондон, щоб розвіяти міфи та жахи про Майдан, Україну і українців, міфи, які розповсюджують численні ідеологи та агенти кремлівської «імперії зла». Адже на кордонах цієї «імперії» з’явилася нова реальність – країна вільних людей, яка не хоче жити в темряві і мороку», – розповів український співак і музикант Сергій Фоменко в день відкриття проекту.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

У межах заходів минулого тижня у Лондоні працювала фотогалерея робіт Ігоря Гайдая «Обличчя Майдану» та виставка художніх полотен циклу «Стіна» Матвія Вайсберга.

Лондонська група «Євромайдан» за час із листопада 2013 року організувала понад 160 демонстрацій і пікетувань у столиці Великої Британії, а також зібрала значні суми грошей, які переправляють на допомогу в Україну.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG