Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 09:02
Новини | Політика

Батальйон «Донбас» показав свої безпілотники


В останній бойових операціях батальйону «Донбас» було знищено два танки сепаратистів. Виконати бойову операцію українським військовим допомогла безпілотна авіація. Бійці зазначають, що така техніка не лише може врятувати сотні життів, але й значно допомагає у бою.

«Безпілотна авіація сьогодні просунулася досить далеко. Ми у режимі онлайн можемо бачити сили суперника і коригувати свої дії. Саме завдяки коригуванню координат через безпілотник у бою нам вдалося знищити ворожу техніку», – розповідає Радіо Свобода доброволець «Донбасу» з позивним Мальбер.

Головна перевага безпілотної авіації, наголошують військові, тактична розвідка. На екрані можна відслідковувати пересування ворога і під час бою. Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко зазначає, що про таку перевагу командування Збройних сил і АТО знає, але такою технікою не допомагає.

«Ми неодноразово у Києві зверталися з проханням допомогти конкретно безпілотниками. Поки нас не чують», – зазначає комбат.

Подібну техніку використовують і сепаратисти. Однак, на одному зі збитих безпілотників проросійських бойовиків бачили і окремі потужності для перевезення зброї чи боєприпасів. Відтак військові не відкидають версії про ймовірну допомогу сепаратистам саме такою технікою.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG