Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко затвердив статус учасника бойових дій усім бійцям АТО


Президент Петро Порошенко підписав закон, який надає статус учасника бойових дій усім, хто брав участь в антитерористичній операції. Про це йдеться у повідомленні на сайті українського глави держави.

«Даним законом визнано учасниками бойових дій військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівників підприємств, установ, організацій, які залучались до участі в антитерористичній операції, у порядку, встановленому законодавством», – мовиться у повідомленні.

Раніше військовослужбовці Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони та цивільні спеціалісти Міноборони не мали права на отримання статусу учасників бойових дій. Цим законом регламентується надання такого статусу, в тому числі і співробітникам Державної прикордонної служби, УДО та цивільним співробітникам Міноборони, наголошує прес-служба президента.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG