Доступність посилання

ТОП новини

Російський журналіст Павло Шеремет йде з каналу через події в Україні


Російський журналіст Павло Шеремет
Російський журналіст Павло Шеремет

Російський журналіст Павло Шеремет заявив сьогодні, що йде з «Громадського телебачення Росії» (ОТР). Таке рішення Шеремет пояснює своєю позицією щодо подій в Україні.

«Останнім часом у Росії йде справжнє цькування тих журналістів, які розповідають про українські події і російсько-українську війну не в стилістиці кремлівської пропаганди», – написав Павло Шеремет на своїй сторінці у Facebook.

На думку Шеремета, генерального директора ОТР Анатолія Лисенка «замучили листами з адміністрації президента з проханнями розібратися з сигналами громадськості з приводу» русофоба «Шеремета».

Шеремет зазначає, що його позиція залишається незмінною. «Вважаю анексію Криму і підтримку сепаратистів на сході України кривавою авантюрою і фатальною помилкою російської політики», – зазначає журналіст.

Павло Шеремет – російський і білоруський тележурналіст. У квітні цього року він брав участь у конгресі інтелігенції «Україна-Росія: діалог» у Києві, одним з організаторів якого виступив екс-керівник ЮКОСа Михайло Ходорковський.

XS
SM
MD
LG