Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 17:15

Яценюк є співвласником заводу – програма «Схеми»


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк є співвласником Чернівецького заводу залізобетонних конструкцій та виробів. Про це повідомляє програма спільного виробництва Радіо Свобода та Першого Національного телеканалу «Схеми з Наталкою Седлецькою».

Яценюк дотепер уникав публічних згадок про свою участь у цьому бізнесі, а офіційні дані з державного реєстру досі залишались поза увагою журналістів.

«Він виріс на моїх очах, я знав його батька, це Чернівці, ми жили поряд. Ми подружилися ще до народження Арсенія Петровича. Він юрист. Ну, і ми співпрацювали», – сказав Мельничук.Директор заводу Іван Мельничук розповів журналістам «Схем», що він є хрещеним батьком Яценюка, і що прем’єр-міністр справді має частку в заводі у розмірі 6%.

Іван Мельничук – директор заводу та хрещений батько Арсенія Яценюка
Іван Мельничук – директор заводу та хрещений батько Арсенія Яценюка

У декларації Арсенія Яценюка немає прямої згадки про завод на Буковині. Є лише інформація про внесок до статутного капіталу невказаного приватного підприємства – майже 25 тисяч гривень.

Сукупний дохід Яценюка за минулий рік – близько двох мільйонів гривень, з них зарплата депутата – 150 тисяч гривень. Решта – від продажу майна, дивідендів та з інших, неназваних джерел.

На офіційний запит прес-служба прем’єра повідомила, що частка Яценюка передана в управління самому заводу.

«Частка Арсенія Яценюка в статутному капіталі ТОВ «Чернівецький завод залізобетонних конструкцій» складає 6,04484% номінальною вартістю 24 975 гривень. 16.07.2012 року укладено договір управління цією часткою, відповідно до якого вона передана в управління Управителю («Чернівецькому заводу залізобетонних конструкцій»)», – ідеться у відповіді.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Програма «Схеми», яка виходить в ефір від 17 липня, розповідає про політичну корупцію у найвищих ешелонах влади та зловживання чиновниками наданою їм владою, про конфлікт персональних інтересів з державними та про кумівство. У новому проекті «Схеми» глядачі почують всі прізвища та деталі про тих, хто стоїть за так званими «схемами».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG