Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 07:58

Путін намагається завадити Україні побудувати демократичну країну, яка буде орієнтована на Захід, задля цього він намагається створити проект «Новоросія» та створити лінію постійного конфлікту Новоросія –Придністров'я. Його друга мета – переконатися, що проти Росії не будуть застосовані санкції. В обох випадках він зазнав невдачі.

«Те, що Путін зробив в Україні, має надзвичайний історичний вплив. У 2004 році Путін зруйнував свій імідж в Центральній Україні, яка історично дивилася на Росію. Під час цієї кризи Путін втратив Схід України для російського політичного та культурного впливу. Ось чому він може втриматися в цьому регіоні лише через введення солдатів, озброєних формувань та військової техніки. Джон Гербст додав, що якщо Україна вийде з цієї кризи суверенною державою, вона стане нацією, яка ніколи більше не дивитиметься у бік Росії», – заявив колишній посол США в Україні Джон Гербст.

Ерік Рубін – заступник помічника держсекретаря США – заявив, що Україна – у центрі уваги Вашингтона. Білий дім продовжуватиме допомагати Україні. Він наступним чином прокоментував затримку в ухваленні так званого «Акту про запобігання агресії з боку Росії 2014», який з травня місяця перебуває на розгляді в комітеті Сенату.

«Ми активно працюємо з Конгресом та Сенатом, щоб додатково допомогти Україні. Чимало членів Конгресу та Сенату побували в Україні. Я думаю, що ви побачите активізацію роботи між Адміністрацією Обами та Сенатом», – заявив він.

Ерік Рубін також відзначив, що США продовжують допомагати Україні у зміцненні кордону, через який проникають з Росії люди та зброя. Позаяк, Вашингтон поки не надаватиме Україні летальну зброю. Американський високопосадовець звернув увагу, Сполучені Штати не визнають анексію Криму і питання його повернення Україні залишається на порядку денному.

​«У нас сильна політика невизнання, яку ми хочемо розширити. Ми не визнаємо спробу анексії Криму та російську військову окупацію. Ми вважаємо Крим українською територією, і ця позиція не зміниться», – сказав Рубін.

Ерік Рубін відзначив, що США стурбовані масовим порушенням прав людини в Автономній Республіці Крим. Його підтримав Джон Гербст, заявивши, що права людини в Україні також порушуються там, де присутні сепаратисти. На завершення заступник помічника Держсекретаря США додав, що український уряд, на відміну від сепаратистів, шукає шлях до миру.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG