Доступність посилання

ТОП новини

Планується розміщення багатонаціональних сил на сході України


Джулі Бішоп, міністр закордонних справ Австралії
Джулі Бішоп, міністр закордонних справ Австралії

Міністр закордонних справ Австралії заявила, що її країна готова надати всі необхідні ресурси для охорони місця катастрофи малайзійського авіалайнера на території України за допомогою багатонаціональних сил.

За повідомленнями ЗМІ, в країну можуть бути направлені австралійські військовослужбовці і поліцейські.

Міністр Джулі Бішоп заявила, що вона летить до Києва разом зі своїм колегою з Нідерландів Франсом Тіммермансом для зустрічі з українськими лідерами, присвяченій обговоренню охорони місця падіння літака на території, яку контролюють сепаратисти.

За її словами, охорона місця катастрофи є другим пріоритетним завданням Австралії після репатріації останків австралійських громадян і мешканцівв, що знаходилися на борту літака авіакомпанії Malaysia Airlines, збитого ракетою «земля-повітря». Всі 298 осіб, що знаходилися на борту, загинули.

«Ми готові забезпечити будь-яку необхідну підтримку або ресурси», – йдеться в заяві Бішоп.

Прем'єр-міністр Тоні Абботт заявив у середу, що він обговорює з лідерами уряду варіанти охорони місця катастрофи загальною площею 50 квадратних кілометрів. За його словами, кращим варіантом було б розміщення багатонаціональних сил безпеки на чолі з такими країнами, як Австралія, Нідерланди і Малайзія, які втратили своїх громадян внаслідок цієї трагедії.

За словами Абботта, 50 австралійських поліцейських вже відправлено в Лондон і чекають розпорядження.

Австралійський прем'єр заявив, що обговорив цей план з президентами Петром Порошенком і Володимиром Путіним і хотів би приступити до розміщення сил «якнайшвидше».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG