Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті склав присягу батальйон «Івано-Франківськ»


120 спецпризначенців батальйону «Івано-Франківськ» склали сьогодні присягу в обласному центрі Прикарпаття і на початку серпня вирушать на схід України для участі в АТО.

За словами начальника управління МВС в Івано-Франківській області Миколи Семенишина, це батальйон патрульної служби, основне завдання якого – забезпечувати порядок на звільнених від сепаратистів територіях. «Виконуватимуть завдання відповідно до Закону про тероризм», – зазначив керівник обласної міліції.

Сформований батальйон був понад два місяці тому, правоохоронці пройшли відповідну підготовку.

«За всю історію України ми вели 20 воєн за незалежність і у ХХІ столітті, на 23-му році незалежності України, ця 21-ша війна за незалежність має бути останньою», – сказав заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, який взяв участь в урочистостях складання присяги.

Зараз в Україні створено близько 30 таких батальйонів патрульної служби.

Рада оборони Івано-Франківської області ухвалила рішення про виділення 260 тисяч гривень для закупівлі бронежилетів ІV класу для батальйону «Івано-Франківськ». Ще 300 тисяч гривень буде виділено для додаткового матеріально-технічного забезпечення батальйону Національної гвардії.

XS
SM
MD
LG