Доступність посилання

ТОП новини

Росія не хоче платити Україні штрафи за авіапорушення, бо думає, що Крим належить їй


Прем’єр Росії Дмитро Медведєв (л) рекламує польоти з Москви до Криму російською авіакомпанією «Доброльот», малобюджетним підрозділом «Аерофлоту», фото 10 червня 2014 року
Прем’єр Росії Дмитро Медведєв (л) рекламує польоти з Москви до Криму російською авіакомпанією «Доброльот», малобюджетним підрозділом «Аерофлоту», фото 10 червня 2014 року

Російське Федеральне агентство повітряного транспорту («Росавіація») заявило у п’ятницю, що Україна не має права штрафувати російські авіакомпанії за польоти до окупованого Криму, бо, мовляв, ці компанії, що літали до Криму, «здійснювали польоти в російському повітряному просторі».

В інтерв’ю кільком російським агентствам неназваний представник «Росавіації» заявив, що, відповідно до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, кожна держава має повний і винятковий суверенітет над своїм повітряним простором.

Раніше у п’ятницю Державна авіаційна служба України повідомила, що оштрафувала низку російських авіакомпаній «за порушення правил та порядку використання повітряного простору України». У повідомленні згадані загалом 13 таких компаній, на які станом на 31 липня склали 107 постанов про правопорушення й які на цей час оштрафовано на загальну суму у 24 мільйони 480 тисяч гривень. Найбільша частка – 14 мільйонів 552 тисячі гривень – припадає на «Аерофлот – Російські авіалінії». На цю ж компанію окремо склали понад 600 протоколів про правопорушення, які тягнуть штрафи ще на понад 81 мільйон 600 тисяч гривень.

Як підтвердив російському агентству «ІТАР-ТАСС» голова «Державіаслужби» Денис Антонюк, російські компанії оштрафовані саме за польоти до окупованого Криму, аеропорти якого й повітряний простір над яким Україна закрила.

При цьому, наголосив український посадовець, суми штрафів постійно зростають, бо їх виписують практично щодня.

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO, ІКАО) ще на початку квітня, після незаконної окупації й анексії Росією українського Криму, підтвердила, що повітряний простір над півостровом і над частиною Херсонської області, рух у якому раніше організовували диспетчери в Сімферополі, так званий Сімферопольський регіон політної інформації, залишається під відповідальністю України.

В ІКАО висловили занепокоєння безпекою польотів у цьому регіоні через те, що одночасно з Україною організацію польотів там узялася вести й окупаційна влада Росії, через що в одному й тому ж просторі з’явилася більш як одна служба обслуговування повітряного руху.

Україна як держава, відповідальна за повітряний простір над Кримом, закрила цей простір для повітряного руху і всі кримські аеропорти для цивільної авіації.

Росія, яка порушила міжнародні норми при окупації й анексії Криму, нині стверджує, що півострів належить їй, і так само зневажає й ці вказівки – її авіакомпанії продовжують літати до Криму на порушення міжнародних норм.

XS
SM
MD
LG