Доступність посилання

ТОП новини

Керівник Чорноморської ТРК: судові виконавці влаштували погром


Робота судових виконавців, які арештовували майно Чорноморської телерадіокомпанії у Сімферополі, перетворилася на справжній погром, повідомляє «Крим.Реалії».

Про це на своїй сторінці у Facebook написала виконувач обов’язків президента Чорноморської ТРК Людмила Журавльова.

«Пускають тільки мене і все! Заходити всередину без сліз просто неможливо! Таке відчуття, що процедуру арешту проводили не люди, а свині! Всі ящики перевернуті! У моєму кабінеті документи валяються, витягнуіі з ящиків, хоча на це права у приставів не було! Оскільки це був не обшук, а всього лише тимчасовий арешт майна!» – повідомляє Журавльова.

Таке поводження, на думку керівництва телекомпанії, буде враховано у справі про незаконне втручання у виробничу діяльність телеканалу.

«У постанові чітко описаний той перелік майна, що підлягає вилученню! До чого тут документи та договори – незрозуміло! Мабуть, метою даного арешту було не стільки майно, скільки вилучення інформації! Ну і, звичайно, перекрити нам дихання: паралізувати роботу! Цю безкарну хамську поведінку буде також враховано при розгляді справи щодо незаконного втручання у виробничу діяльність підприємства!» – наголошує Журавльова.

За словами Людмили Журавльової, після завершення процедури арешту майна їй як керівникові передали будівлю на зберігання. Однак на місці, як і раніше, перебуває поліція.

Телекомпанія має намір оскаржити це рішення.

Фактична влада анексованого Криму пояснює арешт майна Чорноморської телерадіокомпанії борги за надані послуги. Йдеться про суму близько 4 мільярдів російських рублів.

XS
SM
MD
LG