Доступність посилання

ТОП новини

Переселенці можуть бути мобілізовані лише добровільно – Міноборони


Переселенці зі сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням як добровольці. Про це Радіо Свобода сказав заступник начальника мобілізаційного відділу Міноборони, полковник Олександр Правдивець.

«По-перше це обов’язок всіх громадян України, справа всього українського народу, тому громадяни які бажають виконати свій конституційний обов’язок у добровільному порядку можуть звернутись у будь-який військовий комісаріат на території України і після відповідних перевірок вони будуть призвані на військову службу», – сказав він.

Олександр Правдивець також додав, що військкомати у звільнених від сепаратистів регіонах Донецької та Луганської областей відновлюють свою роботу і теж проводитимуть мобілізацію.

«Зі всіх питань, які стосуються військового обліку та відновлення документів, необхідно звертатися до військових комісаріатів на звільнених територіях, а якщо ці територіально-адміністративні одиниці знаходяться під контролем терористів, то звертатись потрібно у місто Старобєльськ – там відновлено діяльність Луганського обласного військового комісаріату, або в місто Маріуполь, де відновлено діяльність Донецького обласного військового комісаріату», – пояснив він.

В Україні вже другий тиждень триває третя хвиля мобілізації. Згідно з даними громадської ради при Міністерстві оборони, мобілізувати планують від 50 до 60 тисяч осіб.

XS
SM
MD
LG