Доступність посилання

ТОП новини

Путін бореться за своє виживання, але Україна переможе – Саакашвілі


Міхеїл Саакашвілі (п), Андрій Садовий

Шість років тому Росія вчинила збройний напад на Грузію за таким же сценарієм, як і нині в Україні, заявив сьогодні у Львові колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

«Ми російську інвазію на собі відчули упродовж десятиліть. Гірше війни може бути лише втрата свободи, і це українці знають. В Україні буде мир, я в це вірю. І саме від України залежить майбутнє Грузії і Європи в цілому. Успіх України – це успіх Грузії, свобода України – це наша свобода, ваша перемога – це наше майбутнє. Грузини сьогодні воюють і захищають Україну разом з українцями. Я зараз їжджу цілим світом і всім розповідаю про Україну, це мій вклад у справу перемоги», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Відповідаючи на запитання Радіо Свобода, чи наважиться російський президент здійснити повномасштабне вторгнення в Україну і оголосити війну, Міхеїл Саакашвілі зауважив, що не вірить у перемогу Володимира Путіна.

«Путін не може виграти в умовах нинішній санкцій і воєнних провалів – звільнення Слов’янська, інших міст, невдовзі будуть вільні Донецьк і Луганськ. Ніколи Росія не терпіла таких воєнних провалів, це ланцюгова реакція, і вже звільнена територія їм не повернеться. Звісно, що від Путіна нічого доброго чекати не слід, бо він бореться за своє виживання», – заявив Саакашвілі.

У Львів президент Грузії Міхеїл Саакашвілі приїхав з Польщі, де він спілкувався з польськими урядовцями і політиками з приводу ситуації в Україні. Він приїхав у Львів на запрошення мера Андрія Садового, щоб прочитати лекцію «Реформи. Досвід Грузії».

Саакашвілі разом із Садовим молився у храмі святих Петра і Павла за жертв російсько-грузинської війни і українських бійців під час проведення АТО. Також він прогулявся Львовом, роздавав перехожим автографи і ввечері розповідатиме про грузинські реформи.

Саакашвілі був президентом Грузії у 2004-2007 і 2008-2013 роках.

XS
SM
MD
LG