Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 22:05

Зомбування від ЗМІ Росії: «Європа шокована російськими санкціями»


Російські прокремлівські ЗМІ заявляють, що Європа лише зараз звернула увагу на гуманітарну ситуацію в Україні. Тим часом у російських ЗМІ почалася кампанія популяризації російських продуктів у світлі нових санкцій Заходу.

Російський державний телеканал «Россия-24» повідомив про те, що Захід нарешті зацікавився гуманітарною ситуацією на сході України.

«Сьогодні гуманітарною ситуацією в Україні раптово занепокоївся Європейський союз. Раніше на катастрофу в південно-східних областях країни в Старому Світі, як і за океаном, просто заплющували очі», – сказав телеведучий.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Телеканал цитує заяву прес-секретаря Єврокомісії Себастьяна Брабанта, в якій той закликав усі сторони конфлікту «поважати міжнародне гуманітарне законодавство».

Однак «Россия-24» не повідомляє, що Брабант також заявив про занепокоєння європейської сторони щодо «кількості зброї, яка потрапляє в Україну з Росії, обстріли через кордон і напади незаконних збройних формувань на об’єкти у Східній Україні».

Більше того, Захід допомагав Україні у вирішенні гуманітарної ситуації ще до заяви прес-секретаря Єврокомісії. Зокрема, виконувач обов’язків Луганської ОДА Ірина Веригіна повідомила в ефірі Радіо Свобода, що за необхідності допомогу надають і ОБСЄ, і Червоний Хрест, і Рада безпеки ООН, й інші міжнародні організації.

У Росії скоро згадають СРСР і його порожні полиці – професор Шретл

Російські ЗМІ почали кампанію популяризації продуктів російського виробництва. Вони також стверджують, що після введення нових санкцій з боку країн Заходу полиці російських крамниць не спорожніють, а російське виробництво, навпаки, отримає потужний поштовх для розвитку.

Санкції ж із боку Росії проти країн Заходу, за словами російських журналістів, практично зруйнують економіку Європи і партнерів. Про це, зокрема, повідомляє прокремлівський телеканал «НТВ».

«У європейських виробників продовольства сьогоднішня звістка з Москви викликала стан, близький до шоку. Росія для ЄС є одним із найбільших ринків збуту, у зв’язку з цим європейські фермери вже заявляють про те, що сільське господарство Старого Світу може не пережити заборони з боку Росії: якщо не завалиться, то стане повністю збитковим», – сказала ведуча.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Хоча експерти й погоджуються з тим, що російські санкції будуть мати дуже неприємний ефект, західну економіку це не зруйнує. Навпаки, на їхню думку, Росія постраждає від своїх санкцій, можливо, навіть більше.

Як розповів професор економіки Вільного університету в Берліні Вольфрам Шретл американській газеті New York Times, сільське господарство Заходу може витримати наслідки санкцій, а от у Росії, за його словами, скоро згадають Радянський Союз і його порожні полиці.

Погоджуються з німецьким професором і американці. Зокрема, Національна рада птахівництва опублікувала заяву, в якій мовиться, що Росія стала менш важливою для експортного ринку США завдяки розвиткові американського внутрішнього споживання.

У заяві також написано, що російські санкції радше вплинуть на російських громадян, які будуть змушені переплачувати за продукти харчування, особливо м’ясо і птицю.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG