Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 14:09

Українські військові звільнили від бойовиків Пантелеймонівку – прес-центр АТО


Сьогодні українські військові звільнили селище пантилеймонівка Донецької області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби антитерористичної операції на їхній сторінці у Facebook.

«Терористи дезертирують і передають силам АТО цінну інформацію про своїх поплічників. 10 серпня упродовж дня сили АТО нарощували свою перевагу та збільшували сектор контролю у тимчасово зайнятому терористами районі. 0 14:00 було очищено від маргиналів населений пункт Пантелеймонівка», – мовиться у повідомлення.

У прес-центрі АТО також повідомляють про випадки дезертирства серед сепаратистів.

«Відчуваючи наближення часу розплати терористи вдаються до дезертирства, та відвертих зрад своїх поплічників. Вони шукають шляхи зв’язку зі штабом АТО і зрадою пробують купити собі шанс на життя цінною інформацією. Зокрема один із ватажків терористів виявив бажання співпрацювати з АТО. Вийшовши на відкриті канали зв’язку, він повідомив низку фактів. Ця особа є наближеною до ватажка бандугрупування з позивним «Чечен». Дані, надані добровільним інформатором уточнюються», – зазначає прес-служба АТО.

У ніч на неділю сили антитерористичної операції продовжили наступальні дії, скеровані на звуження кільця навколо Донецька.

Учора так званий «прем'єр» угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявив про можливість припинення вогню. У «ДНР» заявляють, що «припинення вогню має бути лише взаємним» і звинуваючають українську сторону у тому, що з нею не можна домовитися.

Антитерористична операція на сході України триває з квітня.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG