Доступність посилання

ТОП новини

У РНБО радять мирним жителям залишити Донецьк і Луганськ


Андрій Лисенко
Андрій Лисенко

Антитерористичну операцію не буде зупинено, мирним жителям краще залишити Донецьк і Луганськ, повідомив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«АТО буде продовжено. Для мирних жителів бажано залишити міста Донецьк і Луганськ – їх саме мають звільняти», – заявив Лисенко.

Він нагадав, що в кожного міста існують гуманітарні коридори, якими можна залишити небезпечну зону.

За словами Лисенка, «гуманітарні коридори працюють як у Луганській області, місце збору – населений пункт Щастя, так і в Донецькій області – місце збору населений пункт Дачне».

«Українські військові забезпечили можливість безперешкодного пересування по території, вже звільненій від терористів, яка зараз контролюється силами АТО», – повідомив він.

Міська влада Луганська сьогодні повідомила, що в місті продовжують залишатися 250 тисяч жителів. У мерії заявили, що ситуація в Луганську критична, дев’ятий день немає світла і води, не працює мобільний і стаціонарний зв’язок. За даними міської ради, у місто не завозять продовольство, медикаменти і паливо, не виплачують пенсії, зарплати і соціальні виплати.

У Донецьку тривають обстріли, частково немає світла,повідомила міська рада.

Тим часом, представники бойовиків заявили, що готові до перемир’я «заради запобігання гуманітарній катастрофі».

Російський LifeNews цитує «прем’єра» «ДНР» Олександра Захарченка, який пояснив, що режим припинення вогню передбачається ввести в районах, через які в Донецьк надходитимуть медикаменти і продукти.

У РНБО України вчора заявили, що заява представників угруповання «ДНР» про готовність припинити вогонь – слова без практичних кроків.

XS
SM
MD
LG