Доступність посилання

12 Грудень 2017, Київ 18:48

Бійці, доправлені з АТО до Дніпропетровська з серйозними опіками, одужують


Стан здоров’я п’яти українських бійців, доправлених із зони АТО до Дніпропетровська, з серйозними опіками шкіри і переломами, поступово стабілізується. Про це у понеділок повідомили волонтери, які опікуються військовими, що лікуються в опіковому відділенні міської лікарні №2.

За словами волонтерів, лікарня «не на слуху», а втім, її пацієнти з опіками, привезені із «гарячих» точок східної України, потребують не меншої уваги, ніж поранені. Небайдужі люди принесли бійцям у палату телевізор, частують їх домашньою їжею, доправляють ліки, передають малюнки від дітей.

З ініціативи волонтерів Будинок органної та камерної музики, розташований неподалік від лікарні, організовує безкоштовні відвідини концертів для бійців, а також їхніх для рідних, що доглядають за солдатами. У декого з військовослужбовців обпечені кінцівки, відтак обійтись без сторонньої допомоги вони не можуть.

За словами самих потерпілих, кожен з них вже переніс по одній або кілька операцій з пересадки шкіри, медики дають добрі прогнози, однак лікування буде тривалим.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG