Доступність посилання

13 Грудень 2017, Київ 02:29

Російські прокремлівські ЗМІ, розповідаючи про нового предстоятеля УПЦ (Московського патріархату) митрополита Онуфрія, додали, що його попередник митрополит Володимир зберігав «єдність «русского мира» в Україні. Тим часом, інші російські ЗМІ поширюють інформацію про велику кількість загиблих мирних жителів у Донецьку.

Державний російський телеканал «Россия-1» зробив сюжет про призначення митрополита Онуфрія предстоятелем Української православної церкви (Московського патріархату). Навіть у такому сюжеті авторам вдалося вставити шпильку одному з антигероїв російських медіа Ігорю Коломойському.

Телеканал «Россия-1», зокрема, повідомив про те, що під час голосування Онуфрію вдалося обійти митрополита Симеона, не дивлячись на те, що того начебто підтримував керівник Дніпропетровщини.

«Приналежний олігархові і спонсору силової операції Києва на сході Коломойському канал «1+1» всі останні дні крутив в ефірі заклики голосувати саме за Симеона, залякуючи українців «русским миром», єдність якого тут такими зусиллями вдалося зберегти попередньому київському митрополитові», – повідомив «Россия-1».


Однак, як розповів інтернет-виданню «Обозреватель» голова Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський, митрополит Володимир «жодного разу, ні в одному зі своїх виступів, ні в одному зі своїх звернень не згадував про доктрину «русского мира».

Більше того, за словами експерта, після першого проголошення доктрини у Москві митрополит Володимир заявив, що «Українська православна церква не бере на себе відповідальності нав’язувати нашим вірним цивілізаційний вибір».

Щодо сюжету «1+1», то його зробили для передачі «Українські сенсації. Запроданці Кремля». В ньому журналісти намагалися довести тісні зв’язки між деякими кандидатами на пост предстоятеля церкви з політичним світом України та Росії, а також розповіли про відкрито патріотичну позицію митрополита Симеона.

«Россия-24»: півсотні мирних жителів загинуло в Донецьку за два дні

Інший державний російський телеканал «Россия-24» заявив про велику кількість жертв серед мирних жителів у Донецьку.

«Під час обстрілів Донецька тільки за останні дві доби загинули понад півсотні мирних жителів – повідомили в інформаційному центрі «Юго-восточный фронт», – повідомив ведучий новин.


Однак, у повідомленнях на офіційному сайті міського голови та міської ради Донецька мовилося на той час про шістьох загиблих мирних мешканців міста за період від 9 серпня.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG