Доступність посилання

ТОП новини

На пункті пропуску «Донецьк» у Росії оформляють російську допомогу – прес-центр АТО


Російський гуманітарний конвой на зупинці біля Каменськ-Шахтинська Ростовської області Росії, 14 серпня 2014 року

О 10 годині 15 серпня, на пункті пропуску «Донецьк» Російської Федерації розпочалась митна перевірка й оформлення гуманітарного вантажу з цієї країни, повідомляє прес-центр АТО.

«З українського боку на перевірці присутні 59 фахівців. З яких 41 – представники Державної прикордонної служби України та 18 працівників митниці. За попередніми домовленостями, цей вантаж прослідує на Луганськ», – йдеться в повідомленні прес-центру на сторінці у Facebook.

Про те, чи беруть участь в оформленні вантажу представники Червоного Хреста, не повідомляють.

Вчора ввечері стало відомо, що російський конвой з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу запинився у Ростовській області, за 25 кілометрів від кордону з Україною. Міжнародний Червоний Хрест заявив, що встановив контакт із конвоєм на території Росії і намагається отримати повнішу інформацію про вміст вантажу майже трьох сотень вантажних автомобілів, які ось вже кілька днів рухаються в бік України.

Українська влада наголошувала, що готова впустити російську допомогу, якщо її перевантажать на кордоні під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Київ, Харків і Дніпропетровськ між тим вислали українські колони з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу, які потерпають від бойових дій.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG