Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську зберігається критична ситуація – міськрада


У Луганську станом на 15 серпня ситуація залишається вкрай критичною: відключений від енергопостачання обласний центр, як і раніше, перебуває у повній блокаді.

Як повідомляє прес-служба Луганської міської ради, у місті немає світла, води, неможливо додзвонитися на мобільні і стаціонарні телефони.

Протягом тривалого періоду в Луганську не припиняються збройні протистояння і обстріл районів міста, йдеться в повідомленні.

За даними міської ради, в умовах крайньої критичної ситуації продовжують працювати лікарні, в яких на лікуванні перебувають поранені. «В обласному центрі працюють лише кілька аптек, зберігається складна ситуація з нестачею медикаментів, при цьому нових поставок лікарських препаратів до міста немає. У продажу є тільки найнеобхідніші продукти харчування, в наявності є хліб, який продовжують випікати за допомогою використання електрогенераторів», – повідомили в мерії.

За повідомленням, не припиняють роботу комунальники, які в міру можливостей прибирають сміття з території міста.

Відсутні поставки до міста пального, усі його запаси на території Луганська вичерпані. Загальну ситуацію ускладнює і те, що городяни не можуть одержати зарплати, соціальні виплати і пенсії, – їх не виплачують протягом тривалого періоду, додали в міській ради.

XS
SM
MD
LG