Доступність посилання

ТОП новини

І бойовики, і військові зараз перегруповують сили − Тимчук


Ситуація в зоні АТО на 15 серпня

У зоні АТО відбуваються бойові сутички, які супроводжуються перегрупування як сил АТО, так і бойовиків, останні продовжують обстріли позицій силовиків. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Бойовики, задіявши резерви, що включають важку бронетехніку, і діючи від селища Молодогвардейськ, намагалися повернути втрачені раніше позиції на напрямку Новосвітлівка-Хрящувате, однак безуспішно, написав він.

«Сили АТО закріпилися на рубежах в даному районі, забезпечуючи свій контроль над стратегічно важливою трасою М-04, і забезпечуючи собі подальшу можливість для виходу в передмістя Луганська з півдня з розблокуванням Луганського аеропорту, де тримають оборону наші підрозділи», − повідомив Тимчук.

Разом з тим тривали бойові сутички в районі Луганська, де раніше сили АТО провели підготовчі дії для звільнення міста.

«Не менш активні дії зробили бойовики в районі траси Н21, на напрямку Шахтарськ-Сніжне, намагаючись відновити маршрут постачання свого угруповання у районі Донецька», − зазначив він.

Сили АТО продовжують активні дії в Донецьку, а також на напрямку Горлівка-Єнакієве. Бойовики продовжують обстріли позицій сил АТО, зокрема з установок «Град».

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG