Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 03:17
Новини | Політика

На будь-яку гуманітарну допомогу має бути згода Києва – МЗС України і Польщі


Павло Клімкін

Міністри закордонних справ України Павло Клімкін і Польщі Радослав Сікорський обговорили ситуацію на Донбасі і можливий порядок денний недільної зустрічі, яка, як очікується, триватиме у Берліні.

Згідно з повідомленням МЗС Польщі, Клімкін і Сікорський поговорили по телефону. Вони зокрема наголосили, що будь-яка гуманітарна допомога для сходу України має надаватися лише за згоди офіційного Києва і з дотриманням українського законодавства.

Міністр закордонних справ Польщі наголосив, що будь-яке рішення, якого досягнуть сторони на зустрічі у неділю у Берліні, «має бути ухвалене з повагою до територіальної цілісності і суверенітету України».

У неділю у Берліні зустрінуться міністри закордонних справ України, Росії і країн-членів ЄС.

Раніше цього тижня Росія заявила про направлення в Україну вантажівок із гуманітарною допомогою. У Києві заявили, що розподіл такої гуманітарної допомоги на Донбасі можливий лише за дотримання умов української сторони. У Міжнародному комітеті Червоного Хреста, який займатиметься цим гуманітарним вантажем, повідомили, що Росія досі не надала детальної інформації щодо вмісту вантажівок.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG