Доступність посилання

ТОП новини

Суд Києва відправив на дорозслідування справу про загибель Індила


Ігор Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва у 2010-му (архівне фото)

Деснянський районний суд Києва відправив на додаткове розслідування справу про смерть студента Ігоря Індила, який помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва чотири роки тому. Таке рішення оголосила сьогодні суддя Ірина Дігтяр.

Таким чином суд частково задовольнив клопотання адвоката потерпілих, повернувши справу на дорозслідування у прокуратуру Києва для встановлення провини лікаря та медичної сестри «швидкої», які відмовилися госпіталізувати Ігоря Індила.

Суд також просить прокуратуру звернути увагу на неналежні дії слідчих, які розслідували смерть Індила.

20-річний студент Ігор Індило помер у Шевченківському райуправлінні міліції Києва у травні 2010 року. За цим фактом прокуратура Шевченківського району порушила кримінальну справу. Обвинуваченими у справі є двоє працівників міліції Сергій Коваленко і Сергій Приходько.

23 грудня 2011 року Деснянський райсуд Києва у цій справі визнав винним Коваленка, але звільнив його за амністією. 5 січня 2012 року Деснянський суд також оголосив вирок стосовно дільничного інспектора Приходька, засудивши його до 5 років позбавлення волі, але звільнивши від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки. Батьки Ігоря Індила подали апеляцію на ці рішення. Апеляційний суд Києва скасував рішення Деснянського райсуду і повернув її назад для розгляду у новому складі суду.

XS
SM
MD
LG