Доступність посилання

ТОП новини

Путін направляє на загибель до України строковиків (огляд преси)


Під час запеклих боїв у зоні АТО українські військові все частіше беруть у полон російських кадрових військових, констатує газета «Україна молода». Військові з Росії потрапляли в полон і раніше, але в РНБО зазначали, що татуювання десантника на передпліччі громадянина Росії ще не є доказом того, що він направлений сюди Кремлем. Чого не скажеш про нову зброю, паспортизовану в російських військових частинах, якої вдосталь потрапляє до сил антитерору як трофеї. Українські військові днями захопили російську бронемашину БМД-2 iз російським десантом і документами. З’ясувалося, що із Росії направляють воювати на Донбас навіть 20-річних необстріляних строковиків. Про це йдеться в статті «Жовтороті десантники Путіна».

Після повторного програшу на президентських виборах Юлія Тимошенко надовго випала з поля зору соціуму. Мовчанню Тимошенко виповнюється вже півроку, підрахувала «Україна молода». Щоб не святкувати подібні «іменини», Тимошенко наприкінці поточного місяця урочисто виходить «на люди» і організовує партійний з’їзд. Найбільшою інтригою з’їзду «Батьківщини» буде те, чи побачать українці серед його делегатів Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова.

Донбас переживе АТО, оновиться, стане проукраїнським і навіть голосуватиме за партію президента, але за умови, що влада докладе зусиль, а місцева молодь не залишить свій край, переконує експерт тижневика «Новое время». Якщо молодому поколінню з гарною освітою дадуть можливість включитися в процес управління регіональною політикою, то відновити Донецьк – не проблема. Але щоб до влади прийшли молоді люди, Донбас повинен взяти участь у виборах. Вільні вибори, в тому числі і місцеві, конче необхідні для оновлення Донбасу.

Якщо людина брала безпосередню участь в антитерористичній операції, вона має право на 75-відсоткову знижку з оплати житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту та безкоштовне отримання ліків за рецептом лікаря. Набув чинності закон, який прирівняв учасників АТО до учасників бойових дій. Докладніше про пільги і гарантії, які надає Україна своїм захисникам, розповідає газета «Факти».

Волонтери, меценати та благодійники взяли на себе величезний обсяг роботи з надання гуманітарної допомоги жителям Донбасу. Однак, їхніх зусиль може не вистачити в холодну пору року. Про те, хто може запобігти катастрофі на Донбасі, розповідає тижневик «Коментарі».

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG