Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 03:27

ЗМІ Росії таврують «друга київської хунти» – Макаревича


Андрій Макаревич

Російський телеканал НТВ на День Незалежності України показав фільм під назвою «Тринадцять друзів хунти», в якому в надзвичайно жорстких тонах критикував тих російських митців, політологів та політиків, які критично налаштовані до Кремля і не підтримують його агресивної політики щодо України. Фільм почався з нападків на відомого російського співака Андрія Макаревича – лідера гурту «Машина времени». Фільм містить цілу низку неправдивих моментів, відвертої брехні, зокрема, про те, що Макаревич під час недавнього концерту на Донбасі виступав перед українськими військовими, яких у фільмі називають «карателями».

Фільм, показаний на каналі НТВ, починається нападками на співака Андрія Макаревича, йому присвячено найбільше часу з поміж інших «друзів хунти». Щодо тези про нібито неувагу до виступу Макаревича, то з відеокліпів, які розміщені в інтернеті, видно, що охочих потрапити на концерт Макаревича було набагато більше, аніж могла вмістити зала у Святогорську. Люди, яким не вистачило місць у залі, буквально дерлися на ґрати, щоб побачити і почути Макаревича. Далі фільм «Тринадцять друзів хунти» стверджує, що Макаревич виступав перед «карателями». Вочевидь, під цим словом маються на увазі українські військові, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Насправді ж аудиторією на концерті в Святогорську, що на Донбасі, 12 серпня були переселенці. До того ж переважно жінки, було також багато молоді. Про те, що аудиторія складалася саме з переселенців, Макаревич заявив в інтерв’ю Радіо Свобода минулого тижня.

«По-перше, мене туди покликали. По-друге, виступити перед переселенцями – незалежно від того, де вони перебувають, на якій території – це, як на мене, гарна справа», – сказав співак.

Макаревич, щоб побачити ситуацію на українському сході на власні очі, побував окрім Святогорська, де відбувся концерт, також у Слов’янську та Семенівці, які були раніше звільнені українським військовими.

«Коли серйозні, драматичні події висвітлюються в засобах масової інформації у, скажімо так, спосіб, який не викликає моєї довіри, – єдиний спосіб дізнатися, що ж відбувається насправді, – це спробувати побачити все на власні очі», – сказав він.

Що ж до іншого твердження авторів фільму, що люди на концерті були байдужими, то з любительського відео, розміщеного в інтернеті, видно, як тепло люди реагували на пісні Макаревича і як вітали його після концерту, коли він виходив із зали.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Багато хто з переселенців, особливо жінки, говорили, що своїм концертом і піснями із 70-80-х років Макаревич повернув їх у молодість. І що сам концерт дав можливість відволіктись від важких буднів, сумних думок і переживань людям, які перебувають у зоні конфлікту або змушені були стати біженцями.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG