Доступність посилання

ТОП новини

Під Іловайськом загинув командир батальйону «Херсон» – МВС


У понеділок в бою за звільнення міста Іловайськ Донецької області загинули командир спецбатальйону «Херсон» Руслан Сторчеус і боєць Олег Пєшков.

«Руслан Сторчеус, юрист і педагог, був на Майдані з перших днів і до перемоги, а вже в травні 2014 записався добровольцем в підрозділ УМВС України в Херсонській області. Коли над країною нависла загроза іноземної інтервенції, Руслан очолив батальйон спеціального призначення МВС «Херсон», який зібрав патріотів Херсонщини. Під його командуванням пішов на фронт боєць Олег Пєшков», – йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.

У прес-службі зазначили, що Русланові Сторчеусу було 35 років, у нього залишилися сиротами троє дітей. Олегу Пешкову було 43 роки.

Минулого тижня бійці добровольчих батальйонів увійшли до розташованого за кількадесят кілометрів від Донецька стратегічно важливого міста Іловайськ. Українські сили змогли взяти під контроль лише частину міста, в іншій частині Іловайська бойовики мають добре підготовлений укріплений район. Зараз, за повідомленнями з місця подій, сили АТО перебувають в оперативному оточенні.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG