Доступність посилання

ТОП новини

Хеш-теги про вторгнення Росії в Україну охопили Twitter


Найполурнішим хеш-тегом у Twitter зараз є #RussiaInvadedUkraine (Росія вторглася в Україну) і #UkraineUnderAttack (Україну атакували). Також популярними є хеш-теги #TerroRussia і #stopputin. (Хеш-тег – слово або фраза, яким передує символ «#». Користувачі можуть об'єднувати групу повідомлень за темою або типом з використанням хеш-тегів).

У середу міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що зараз на Донбасі воюють регулярні війська України та Росії.

Речниця Державного департаменту США Джен Псакі заявила, що повідомлення з Донбасу свідчать, що Росія веде прямий контрнаступ у Донецькій і Луганській областях України.

У РНБО заявили, що Збройні сили Росії далі перекидають військову техніку і живу силу до прикордонних з Україною районів, насамперед до Ростовської області. Частина цих підрозділів порушила державний кордон і перебуває нині на території України.

Пізно увечері 27 серпня радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі Еспресо.TV наголосив, що вторгнення російських військ в Україну відбувається у кількох напрямках.

«Треба наголосити, що відбулося повномасштабне військове вторгнення Збройних сил Росії на територію України. Воно відбувається по кількох напрямках. І сьогодні своїми діями Генштаб Росії намагається розпорошити сили бійців АТО, щоб взяти під контроль населені пункти на Донбасі», – сказав Шкіряк.

У середу в ефіру «5-го каналу» командир п’ятої роти батальйону «Донбас» Володимир Шилов сказав, що місто Новоазовськ Донецької області здали російським військам.

«Наразі місто Новоазовськ захопили російські війська, місто заблоковане танками, виїздити з нього жителям заборонено. Завтра, за повідомленням російських військовиків, проводитимуть зачистку міста», – заявив Шилов.

Ситуація у районі Новоазовська є непевною. В РНБО у середу ввечері заявляли, що сили АТО контролюють місто. Але бойовики повідомляють, що вже увійшли до Новоазовська.

Інформацію про те, що сепаратисти увійшли у Новоазовськ, підтвердив і мер міста.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї і бойовиків на Донбас. Москва свою причетність відкидає.

Антитерористична операція на Донбасі триває від квітня.

XS
SM
MD
LG