Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 02:31

Хеш-теги про вторгнення Росії в Україну охопили Twitter


Найполурнішим хеш-тегом у Twitter зараз є #RussiaInvadedUkraine (Росія вторглася в Україну) і #UkraineUnderAttack (Україну атакували). Також популярними є хеш-теги #TerroRussia і #stopputin. (Хеш-тег – слово або фраза, яким передує символ «#». Користувачі можуть об'єднувати групу повідомлень за темою або типом з використанням хеш-тегів).

У середу міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що зараз на Донбасі воюють регулярні війська України та Росії.

Речниця Державного департаменту США Джен Псакі заявила, що повідомлення з Донбасу свідчать, що Росія веде прямий контрнаступ у Донецькій і Луганській областях України.

У РНБО заявили, що Збройні сили Росії далі перекидають військову техніку і живу силу до прикордонних з Україною районів, насамперед до Ростовської області. Частина цих підрозділів порушила державний кордон і перебуває нині на території України.

Пізно увечері 27 серпня радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в ефірі Еспресо.TV наголосив, що вторгнення російських військ в Україну відбувається у кількох напрямках.

«Треба наголосити, що відбулося повномасштабне військове вторгнення Збройних сил Росії на територію України. Воно відбувається по кількох напрямках. І сьогодні своїми діями Генштаб Росії намагається розпорошити сили бійців АТО, щоб взяти під контроль населені пункти на Донбасі», – сказав Шкіряк.

У середу в ефіру «5-го каналу» командир п’ятої роти батальйону «Донбас» Володимир Шилов сказав, що місто Новоазовськ Донецької області здали російським військам.

«Наразі місто Новоазовськ захопили російські війська, місто заблоковане танками, виїздити з нього жителям заборонено. Завтра, за повідомленням російських військовиків, проводитимуть зачистку міста», – заявив Шилов.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ситуація у районі Новоазовська є непевною. В РНБО у середу ввечері заявляли, що сили АТО контролюють місто. Але бойовики повідомляють, що вже увійшли до Новоазовська.

Інформацію про те, що сепаратисти увійшли у Новоазовськ, підтвердив і мер міста.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї і бойовиків на Донбас. Москва свою причетність відкидає.

Антитерористична операція на Донбасі триває від квітня.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG