Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 02:38

Російське вторгнення. Живий блог (завершено)

Порошенко: «сталося введення російських військ в Україну»; про це говорили Рада безпеки ООН і Обама, а Путін звернувся до «ополчення Новоросії»


На мітингу проти вторгнення Росії в Маріуполі, 28 серпня 2014 року

Сподіваймося, що цієї ночі поганих новин уже не буде, і закінчімо хоч трохи оптимістично:

Петро Порошенко тим часом теж уже поночі (принаймні, такий час публікації) продовжив консультації з Анґелою Меркель.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі і необхідні кроки для припинення агресії та налагодження діалогу для мирного врегулювання ситуації.

Петро Порошенко також закликав Ангелу Меркель докласти зусиль всередині Європейського Союзу та на міжнародній арені для підтримки України і засудження агресії.

Ангела Меркель запевнила в готовності підтримати рішучі дії з боку ЄС на найближчому засіданні Європейської Ради, яке відбудеться 30 серпня. Зокрема, Канцлер Німеччини заявила, що Євросоюз має продемонструвати солідарність з Україною.

У цьому контексті співрозмовники обговорили можливість звернення Президента Порошенка на засіданні Європейської Ради до глав держав та урядів, а також домовились про подальший інтенсивний діалог з метою швидкого реагування на розвиток ситуації у Донецькій і Луганській областях.

І ще коментарі: «Заява Путіна ясна: йдіть на переговори з бойовиками й тим самим погоджуйтеся на заморожений конфлікт, або їх стане ще більше. Росію не переможете»

Або ще кілька:

Коментують: враховуючи час публікації заяви, у Кремлі вочевидь вичікували, що скаже Обама, перш ніж натиснути свою кнопку «опублікувати» — це Саймон Шустер, московський кореспондент журналу Time.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG