Доступність посилання

ТОП новини

Виправдання Добкіна є «паскудством» – Аваков


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков

Закриття кримінальної справи щодо колишнього голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна є «паскудством». Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Добкін не винний. Добкин? Не винний?!! Яке блискуче рішення слідчого! Чекаємо на виправдання Кернеса», – пише міністр.

Аваков нагадав зміст кількох повідомлень Добкіна у мікроблозі Twitter.

«Західним областям треба приєднатися до Польщі, оскільки їхні цінності несумісні з рештою України»; «Ідіотизм Євромайдану уже б’є через край. Домовлятися з ними безглуздо. Треба вдаватися до дуже жорстких і радикальних заходів – їх треба фізично знищувати»; «З такими психопатами соромно жити в одній країні. Потрібно скасовувати пакт Молотова – Рібентропа», – цитує Аваков думки Добкіна в лютому 2014 року.

Міністр нагадує, що справи чиновників першої категорії, до числа яких належать Добкін і Кернес, веде прокуратура, а не Головне слідче управліня МВС.

«Правоохоронна система в країні потребує радикальних, серйозних змін. У судах, СБУ, прокуратурі, МВС – проблеми з ключовими функціями. Потрібно змінювати ситуацію. І відкладати не можна, навіть з огляду на війну», – пише Аваков.

Кримінальне провадження стосовно екс-голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна закрито, повідомила в суботу його адвокат Юлія Плетньова. «Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича», − сказала Плетньова.

XS
SM
MD
LG