Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст «Дождя» розповів про затриманням «Азовом» і пообіцяв «дивовижний репортаж» про батальйон


Журналіст «Дождя» Тимур Олевський
Журналіст «Дождя» Тимур Олевський

Бійці українського добровольчого батальйону «Азов» на кілька годин затримали кореспондентів російського телеканалу «Дождь» Тимура Олевського і Forbes Орхана Джемаля. Близько півночі за московським часом Олевський вийшов в ефір «Дождя».

«Нас зупинили з моїм колегою Орханом Джемалем для перевірки документів, вони викликали питання у бійців на блокпосту, і після цього ми приїхали у розташування батальйону «Азов», щоб їх перевірили. Це час, коли я не виходив на зв’язок, документи перевіряли, ну, і, напевно, нас теж якимось чином. Акредитації та інші речі. Просто там так прийнято, що телефонами користуватися не можна, тому ви не могли до мене додзвонитися. Зараз все добре, і ми продовжуємо працювати. Навіть, думаю, зробимо дивовижний репортаж з батальйоном «Азов», який нам пообіцяли після цієї перевірки керівники цього підрозділу», – розповів Олевський.

Зв’язок з Тимуром Олевським зник о 17.00 за московським часом. У понеділок вдень він був у Маріуполі та о 17:00 мав вийти в ефір, але перестав відповідати. Замість нього трубку взяла інша людина.

XS
SM
MD
LG