Доступність посилання

ТОП новини

Фахівці ООН нарахували в Україні 260 тисяч переселенців


Станом на початок вересня в Україні налічується близько 260 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Про це йдеться у повідомленні Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

За даними управління, кількість осіб, переміщених у межах країни, зросла удвічі за останні три тижні. Більшість переселенців (94 відсотки) прибувають зі східної України. Найбільша кількість переселенців розміщені у Донецькій, Харківській і Київській областях.

«УВКБ ООН вважає, що реальна кількість внутрішньо переміщених осіб є значно вищою, оскільки багато з них проживають у родичів та друзів і не реєструються в органах влади», – зазначили в управлінні.

«УВКБ ООН продовжує підтримувати місцеву владу та громадянське суспільство, а також надавати допомогу безпосередньо найбільш вразливим групам переселенців. Станом на сьогодні УВКБ ООН передало більше 150 тонн гуманітарної допомоги до Харківської та Донецької областей, де проживає більше 100 тисяч переселенців. УВКБ ООН також координує роздачу продуктів харчування, наданих іншими організаціями», – додали в управлінні.

Там також повідомили, що цього тижня планують відрядити групу своїх фахівців у Луганську область, «якщо умови безпеки виявляться задовільними».

Станом на 1 вересня близько 2,2 мільйона людей перебувають у зоні конфлікту на Донбасі, додали в УВКБ ООН.

XS
SM
MD
LG