Доступність посилання

ТОП новини

Маріуполь: бій наближається до міста


Ілюстраційне фото із зони бойових дій на Донбасі

У Маріуполі йде бій біля блокпосту з напрямку міста Новоазовська, захопленого раніше сепаратистами й російськими військами, повідомляє в ніч на неділю кореспондент Радіо Свобода. За його словами, чутно вибухи, артилерія працює з обох боків.

Мешканці міста і журналісти, які перебувають там, повідомляють, що бойові дії, які спалахнули на схід від міста, наближаються до Маріуполя. За повідомленнями, йдеться про потужний обстріл, імовірно, з «градів» чи артилерії.

За деякими повідомленнями, вогнем противника знищений один із блок-постів українських сил на схід від Маріуполя, але бійці встигли відійти. Точної інформації з цього приводу немає.

Є непідтверджені повідомлення, що вже є влучення снарядів у будинки міста.

Також горить одна з бензозаправних станцій, її пожежу видно з багатьох районів.

Крім того, повідомляють про бронетехніку українських військ, яка в’їжджає в місто зі східного напрямку.

Користувачі твітера просувають новий хештег: #RussiaViolatedCeasefire

Офіційно ці події українська сторона, як виглядає, ще не коментувала.

Тим часом сепаратисти, з одного боку, заявляють, що режим припинення вогню порушила українська сторона, обстрілявши їхній блокпост, із іншого ж, вони стверджують, що «збройні сили «Новоросії» беруть Маріуполь».

Від 18-ї години в суботу в зоні бойових дій оголошене припинення вогню. Сторони заявляли, що цього режиму переважно дотримуються, хоча окремі порушення ставалися. Сторони звинувачували в цих порушеннях одна одну й заперечували свою вину.

XS
SM
MD
LG