Доступність посилання

ТОП новини

Митники не мають інформації про другий «гумконвой» Москви – голова Фіскальної служби


Вантажівки з другого російського «гуманітарного конвою» в Ростовській області Росії, 4 вересня 2014 року

Україна досі не має жодної інформації про характер вантажу другого «гуманітарного конвою» Росії для Донбасу, повідомив голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус.

«Поки що немає остаточного ухваленого рішення щодо конвою №2 й того, яким чином він піде: залізницею чи машинами. Але в результаті в нас немає жодної інформації ні від Червоного Хреста, ні жодної іншої інформації про те, що поїде, як поїде й куди поїде і в якій кількості», – заявив він.

Напередодні Білоус заявляв, що українських митників найближчим часом відкличуть із російського пункту пропуску на територію України, оскільки подальше їх перебування там загрожує їхньому життю.

Про новий «гуманітарний конвой», про намір ввести який до України Росія заявляє вже давно, говорили минулої п’ятниці в білоруському Мінську представники Росії й України після укладення там попередньої домовленості про мирне врегулювання на сході України.

Зокрема, посол Росії в Україні Михайло Зурабов повідомив, що вже в суботу Росія направить під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста перший конвой у північному напрямку; другий конвой піде залізничним транспортом.

Минулого місяця Росія вже вводила в Україну «гуманітарний конвой» без належного оформлення, без дозволу України і без супроводу Червоного Хреста.

XS
SM
MD
LG